Ofis Koltuk Döşeme Hizmeti

 • Proje Adı: Ofis Koltuk Döşeme
 • Firma: Koltuk Tamir Hizmeti
 • Bölge: İstanbul'un Tüm Bölgeleri
 • Arıza Talep Formu: https://koltuktamirhizmeti.click/koltuk-tamiri-ariza-talep-formu/
 • Ön Keşif Formu: https://koltuktamirhizmeti.click/kesif-talep-formu/

Ofis koltuk döşeme, ofis koltuk tamiri, bakım ve yedek parça işleri uzman kadrolarımızla yüksek kalitede işçilikle yapıyoruz.

Firmamızda ofis, otel, resmi kurum, kafeteryaların koltuk, kanepe, sandalyelerin kumaş ve deri döşeme işlemleri yapılmaktadır. Özellikle alanında uzman ve deneyimli personellerimiz sayesinde tüm ofis koltuğu döşeme ve tamir hizmetleri titizlikle yürütülür. 20 yıldır mobilya sektöründe bilgi ve tecrübeye sahip uzman kadrolarımızla İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz. Üretim, tamir, tadilat, koltuk yüzü değişimi, cila ve renk değişim hizmetleri de sunmaktayız.

İstanbul’un neresinde olursanız olun, her türlü ev, ofis, büro, berber ve konferans koltuklarınızın tamir, bakım ve onarımlarını yerinde ya da atölyemizde özenle yaparak teslim ediyoruz.

Koltuk döşeme, koltuk tamir hizmeti

Koltuk, oturma grubu, sandalye yüzeylerinin yenilenmeye, bakıma ihtiyacı olduğunda Koltuk Tamir Hizmeti her zaman yanınızda. 20 yıllık deneyim ve tecrübe ile en kaliteli hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ofis ve ev mobilyalarının uzman personellerimiz tarafından onarılması sayesinde daha şık koltuklara sahip olabilirsiniz.  Koltuk yüzü değiştirme işlemlerini kısa sürede yaparak, evinize farklı bir hava katabiliriz.

fis koltuk döşeme, koltuk tamir hizmeti uygulamasında yenileme işlemleri kusursuz bir şekilde yapılır. Ayrıca minder, cafe koltukları, şark köşeleri, köşe takımları ve ofis takımı kumaş döşeme işlemleri iş güvenliği önlemleri alınarak yapılmaktadır.

Koltuk döşeme ve yenileme hizmeti veren firmamızda müşterilerimiz için berjer ve kapitone koltuk takımları yüz yenileme işlemleri yapılmaktadır. Koltuk yenileme ve boyama işlemlerinde yüksek kalite malzemeler kullanılmaktadır. Atölyemizde her zaman siz değerli müşterilerimizin isteklerine ve önerilerine önem veriyoruz. Siz de mobilya yüzey yenileme ve boyama işlemlerinde kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız personellerimizle iletişime geçebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ücretsiz nakliye

Ev veya iş yerlerinizden sizin istediğiniz zaman ve saatte koltuk takımları ya da mobilyalarınız ücretsiz evden eve nakliye hizmetimiz mevcuttur. Firmamız, tüm hizmetinde koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi uygulamakta ve buna göre çalışmaktadır. Tamir edilmesi gereken koltukla ilgili uzman ekiplerimiz yerinde inceleme yaparken yaklaşık bir fiyat da söyleyebilmektedir.

fis koltuk döşeme, koltuk kaplama hizmeti çalışmalarımız

fis koltuk döşeme, koltuk tamir hizmeti olarak yapılan işlerimiz;

 • Ofis ve ev koltuklarınızın yedek parça ve kumaş değişimlerini özenle yapıyoruz.
 • Kanape ve oturma gruplarındaki tüm ahşap onarımlar ile kumaş değişimlerini atölyemizde itinayla tamamlıyoruz.
 • Sinema, tiyatro gibi kurumsal salonlarda bulunan konferans koltuklarınızın bakım, kumaş ve yedek parça değişimlerinizi yapıyoruz.
 • Büro malzemelerinin koltuk yedek parça satışını yapıyoruz.
 • Koltuk süngerleri, plastik aksamları ve tüm koltuk modellerine ait değişimleri yapıyoruz.
 • Koltuk modeline uygun yıldız ayak ve amortisörleri en uygun orijinal yedek parçalarla değiştiriyoruz.

Ofis koltuk döşeme, koltuk tamiri ücretsiz keşif hizmeti

Farklı model ve tasarım kumaş modelleri ile ofis ve ev koltuk, sandalye, oturma gruplarınızı yenileyelim. Ücretsiz keşif formu aracılığı ile bize ulaştığınızda ekiplerimizden yerinde ücretsiz keşif hizmeti alabilirsiniz.


Ofis Koltuk Tamiri Keşif Talep Formu

Ofis ve ev, konferans, sinema, berber koltuk tamiri ve onarımı, yedek parça ile ilgili olarak Keşif Talep Formu’nu doldurabilirsiniz.
Keşif Talep Formu

Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul’un tüm bölgelerine koltuk tamir hizmeti vermekteyiz. Koltuk döşeme, onarım ihtiyaçlarınızda firmamıza ait gezici araçlarımız ile yerinize gelerek ücretsiz keşif yapmaktayız.

Garanti ve Kalite

Ev, ofis, otel, cafe, Mekanlarının oturma grupları tamir ve yenilenme işleri. İstenilen ölçüde ve istenilen modelde kanepe, koltuk, berjer, köşe takımı, josefin, puf imalatı; birinci sınıf malzemeler kullanılarak yapılır. Yapılan bakım, onarım ve yedek parça ürünleri firmamız garantisi altındadır.

Ofis koltuğu tamiri, koltuk kaplama hizmeti çalışmalarımız

Koltuk Tamir Hizmeti olarak, Konferans Koltuğu Tamiri, ofis büro koltuğu, ev koltuğu çalışmalarımıza dair örneklere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Büro koltuk tamiri fiyatları, ürünün hasarı ve durumuna yada yapılmasını istediğiniz uygulamaya göre belirlenmektedir.

Hızlı İletişim

Büro koltuğunuzun son durumunu gösteren görselleri tarafımıza whatsapp yoluyla ulaştırınız. Konferans koltuk tamiri ve berber koltuğu tamiri için en uygun fiyat tarafımızdan belirlenerek bilgilendirilirsiniz. Anlaşma sağlandıktan sonra ekiplerimiz isteğinize bağlı olarak, belirlenen gün ve saatte ulaşacaktır. Yapılacak işlemlerin sonunda ise en kaliteli hizmeti en uygun fiyata almanın keyfini çıkaracaksınız.

 


Arıza Talep Formu

Koltuk Tamiri Arıza Formu


İstanbul Ofis & Ev Koltuk Döşeme ve Tamir Merkezine Hoş Geldiniz.